Про Дзідзьо:

27.04.12


dzidzio  
 

Дзідзьо

мегапопулярний чувак з бородою та вусами. Антигламурний співак, композитор, митець, філософ, драматург, гінеколог-самоучка, бард. Улюблена страва – скумбрія з хлібом. Нічого не боїться (виняток: щипавки і павуки). Характер – позитивний кіпіш, ходяча доброта. Колєги – Лесик, Юлік, Мейсон. Коханка – Єкатєріна (жінка Юліка). Хоббі – кунілінгус. Перша вчителька – Кузьма Скрябін. На Паску і Різдво – завжди в Новояворівську.

Вокал. Освіта – музична, вища. Успішний максималіст.

 
lesyk   
 

Лесик

за Дзідзя може дати .. (так легонько). Служба - морфлот. Затятий рибалка, грибак. Страшно любить гроші, із закритими очима на нюх відрізняє долари і гривні (без похибки). Може отримати велике задоволення, коли йому роблять манікюр. Любить їсти устриці з гречкою, политі цибулькою, смаженою на олії. Пристрасть – жінки. Деколи прибрехує.

Гітара, бек-вокал. Освіта – музична, вища.

 
jylik  
 

Юлік

чоловік Єкатєріни, троюрідний брат Лесика. Був на заробітках в Португалії, виготовляв краники до біде. Грає все підряд. Вираз обличчя – збочений. Улюблена фраза – англійське нецензурне слово. Комплекс – завеликі круги (у нього). Не переварює недрадиційну орієнтацію. Садомазохіст. Тиран.

Клавіші, бек-вокал. Освіта – музична, вища (Італія).

 
meison_2  
 

Мейсон

свиня, нєнаглядний колєга Дзідзя, має голубі-голубі очі і довгі білі вії. Любить їсти хрущів і муравлів з під-плінтуса. Ненадійні друзі – «налисники» (місцеві собаки – койоти з кліщами, лишаями). Нічний кошмар – м'ясокомбінат.

Ідейний натхненник. Освіта – вулична.

Источник: http://www.dzidzio.com


<< вернуться